• 2012-04-26

Klubowa Majówka z City Sounds

13 maja 2012 roku o godzinie 20.00 we wrocławskim klubie Eter rozpocznie się cykl Klubowa majówka z City Sounds, w ramach którego wystąpią zespoły The Herbaliser, Parov Stelar i Dub FX / Flower Fairy.

Klubowa majówka z City Sounds, plakat (źródło: materiały prasowe)

Klubowa majówka z City Sounds, plakat (źródło: materiały prasowe)

Parov Stelar Band - gra muzykę z pogranicza jazzu, downtempo oraz elektro. Do Polski zespół przyjedzie promować swój najnowszy album zatytułowany The Princess. Parov Stelar to austriacki producent i muzyk Marcus Füreder. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem Rough Cuts (2004). Jego muzyka jest przykładem kontynuacji trip-hopu, pełnego ciepłych elektronicznych brzmień.

Dub FX - artysta, który idealnie wpisuje się w miejski charakter programu. Beatboxer australijskiego pochodzenia Benjamin Stanford, zwany Dub FX, sławę zdobył dzięki żywiołowym występom na ulicach największych miast Europy. We Wrocławiu wystąpi w towarzystwie swojej życiowej partnerki Flower Fairy oraz rappera Cade’a. Twórczość Dub FX stanowią kompozycje składające się z generowanych głównie za pomocą jego własnego głosu dźwięków, zapętlanych i przetwarzanych następnie na żywo partii przy pomocy samplerów i mixing boards.

Ko

Oficjalny afisz informujący o odwołaniu koncertu grupy Herbaliser (źródło: materiały prasowe)

Oficjalny afisz informujący o odwołaniu koncertu grupy Herbaliser (źródło: materiały prasowe)

ncert grupy Herbaliser został odwałony.

 

23 maja, godz. 20.00 - Parov Stellar Band
30 maja, godz. 20.00 - Dub FX + Flower Fairy & Cade

Klubowa majówka z City Sounds
Klub Eter
Kazimierza Wielkiego 19
Wrocław

Dodaj komentarz