• 2012-04-02

Stop the Tempo w EkoTeatrze

4 kwietnia 2012 roku o godz. 19.00 w warszawskim Centrum Łowicka można będzie obejrzeć  spektakl Stop the Tempo. Organizatorami wydarzenia są EkoTeatr oraz Rumuński Instytut Kultury.

„Stop the Tempo”, reż. Katarzyna Cygler (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Stop the Tempo”, reż. Katarzyna Cygler (źródło: materiały prasowe organizatora)

Ta mocna, jednocześnie polityczna sztuka autorstwa Gianny Carbunariu grana w całej niemal europie w energicznym, inteligentnym i wrażliwym wykonaniu młodych charyzmatycznych artystów: od aktorów, muzyków, scenografa, operatora świateł po reżysera – nikogo nie pozostawi obojętnym.

Tematyka spektaklu dotyczy współczesnego życia młodych ludzi, którzy próbują odnaleźć swój wewnętrzny rytm i definicje własnej przyjemności pośród mody na luźne relacje z drugim człowiekiem, chaosu reklam, gadżetów i co chwila zmieniających się trendów. To historia o niedojrzałości, samotności i przedziwnych sposobach poszukiwania sensu życia. Stop the Tempo to przedstawienie pełne humoru i smutku, erotyzmu i prostoty.

EkoTeatr to również ekologiczny styl bycia, a przede wszystkim ekologiczny design. Ekologiczna scenografia promuje tym razem idee recyklingu i oświetlenia ledowego. Jak zwykle przy realizacjach EkoTeatru przedstawienie jest zrealizowane również pod katem osób niewidzących.

Autor: Gianna Carbunariu
Rezyseria i adaptacja: Katarzyna Cygler
Scenografia: Ewa Latkowska
Mutlimedia: Kaja Błachowicz
Muzyka: Mateusz Nowak
Beat Box: Sebastian Sajmon Samsonowicz
Występują: Katarzyna Cygler, Anna Kózka, Ziemowit Wasilewski
Produkcja: Fundacja Cały Świat w Twojej Dłoni

Najbliższe spektakle odbędą się 4, 11 i 15 kwietnia o godz. 19.00

Centrum Łowicka
ul. Łowicka 21
Warszawa

Dodaj komentarz