• 2012-01-13

Nowe piętro w styczniu w MSN

18 stycznia 2012 roku w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie odbędzie się spotkanie z młodymi architektami, grafikami i dizajnerami: MOKO architects, LIMO Design i Marcinem Podolcem.

Młoda architektura, grafika i wzornictwo. Cykl spotkań Architektury-murator w Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Na pierwszym w nowym roku spotkaniu gośćmi wieczoru będą: MOKO architects, LIMO Design i Marcin Podolec.

Warszawska pracownia MOKO architects założona została trzy lata temu przez Michała Gratkowskiego i Martę Frejdę, absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Architekci zajmują się także projektowaniem wnętrz.

LIMO design to trójmiejska marka stworzona przez Monikę Potorską, absolwentkę Wydziału Architektury i Wzornictwa gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Promując współczesne rzemiosło, wytwarza swoje produkty we współpracy z lokalnymi hafciarkami czy szwaczkami.

Marcin Podolec, grafik i rysownik komiksów, studiuje animację w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi

Nowe Piętro – z cyklu comiesięcznych spotkań z młodymi architektami, grafikami i dizajnerami
18 stycznia 2012 r., godz. 18.00
Muzeum Sztuki Nowoczesnej
Warszawa

Dodaj komentarz