• 2011-12-19

Mija termin zgłoszeń do Top Design Award

Tylko do 16 stycznia 2012 r. można nadsyłać zgłoszenia do Top Design award.

Vox Young Space 2, Top Design Award z ubiegłego roku (źródło: materiały prasowe organizatora)

Vox Young Space 2, Top Design Award z ubiegłego roku (źródło: materiały prasowe organizatora)

Producenci i projektanci jeszcze tylko przez miesiąc mogą zgłaszać produkty do prowadzonego przez Międzynarodowe Targi Poznańskie konkursu Top Design award rejestracja, a zaczyna się proces gruntownej oceny przez złożone z ekspertów jury.

Konkurs Top Design award to jeden z filarów wydarzenia arena Design, które odbędzie się w dniach 5-8 marca 2012 r.  To właśnie podczas arena Design odbędzie się uroczyste wręczenie nagród.

Nim to nastąpi, firmy i projektanci mogą zgłaszać produkty do konkursu za pomocą specjalnego elektronicznego panelu, znajdującego się na stronie internetowej areny Design. Tu zakładają kartę produktu, którą mogą później dowolną ilość razy modyfikować. Dzięki takiemu rozwiązaniu zgłaszający mają możliwość uzupełnienia zgłoszenia o kolejne zdjęcia czy certyfikaty, które uzyskał produkt.

Produkty można zgłaszać do konkursu do 16 stycznia. Po tym dniu panel internetowy będzie niedostępny dla nowych użytkowników. Natomiast zgłoszenia do konkursu zostaną poddane szczegółowej ocenie jury. Kryteria oceny są dostosowane do każdej z 14 kategorii produktowych.

26 stycznia odbędzie się posiedzenie jury 1. etapu, które przyzna wybranym produktom nominacje do drugiego etapu konkursu. Nominacja nie oznacza jeszcze statuetki Top Design award, natomiast gwarantuje obecność produktu na specjalnej wystawie Top Design, która odbędzie się w ramach wydarzenia arena Design 2012.

W pierwszym dniu arena Design odbędzie się posiedzenie jury drugiego etapu konkursu Top Design award, podczas którego zostaną wyłonieni zwycięzcy.

16 stycznia 2012 r.
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań

Dodaj komentarz