• 2011-12-15

Rammbock w kinach od lutego

Od 10 lutego 2012 roku na ekranach polskich kin oglądać będzie można niemiecki film grozy Rammbock w reżyserii Marvina Krena.

Rammbock, reż. Marvin Kren (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Rammbock, reż. Marvin Kren (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Horror Rammbock jest grą z konwencją filmów grozy, odwołuje się do kultowych produkcji amerykańskich, jednocześnie przełamując te schematy. Jest to nietuzinkowy film o miłości, który może być alternatywą dla tych zakochanych, którzy poszukują czegoś innego niż amerykańskie komedie romantyczne. Został świetnie przyjęty przez krytykę na świecie oraz widzów. Zombie Love Story.

Kiedy Michael przyjeżdża do Berlina odwiedzić byłą dziewczynę, śmiercionośny wirus zaczyna pustoszyć miasto w przerażającym tempie, zmieniając ludzi w bezmyślnych, maniakalnych zabójców. Ku jego zmartwieniu Gabi nie ma w domu, spotyka natomiast Harpera, nastoletniego praktykanta u hydraulika, który pracuje w tym budynku. Razem barykadują się przed hordami zakażonych ludzi. Osaczeni przez żądne krwi zombie, Michael i Harper muszą wykazać się dużym sprytem i inteligencją, aby wydostać się z opresji i odnaleźć Gabi. Kiedy okazuje się, że ukochana Michaela została zarażona, rezygnuje ze swojego życia i świadomie przechodzi na stronę wrogą.

Rammbock reż. Marvin Kren
Niemcy 2010, 64 min.
W kinach od 10 lutego 2012 r.

Dodaj komentarz