• 2011-11-30

Seks polski w Studiu Buffo

6 grudnia 2011 r. o godzinie 19.00 w warszawskim Studiu Buffo będzie można oglądać one-man show Rafała Rutkowskiego Seks polski.

"Seks polski" w Studiu Buffo (materiały prasowe organizatora)

"Seks polski" w Studiu Buffo (materiały prasowe organizatora)

Latynosi są świetni w łóżku, Skandynawowie nie mają zahamowań, Afrykanie nie mają powodów do wstydu, Azjaci mają, ale za to technicznie są świetni. A Polacy? Co możemy dać światu w materii seksu? Jakimi jesteśmy kochankami? Czy dla naszych łóżkowych osiągnięć ma znaczenie fakt, że wiedzieliśmy jak obalić komunizm?

Czy Kopernik, Chopin, Wałęsa i papież to nasz cały wkład w seksualną historię świata? Czy to, że Adam Małysz przeleciał niejedną skocznie jest dla nas inspiracją w naszej erotycznej drodze przez życie?

Rafał Rutkowski w nowym one-man show zmierzy się z zagadnieniem seksu polskiego od czasów Mieszka I do dziś, od Wisły do Tatr, od zmierzchu do świtu i od świtu do zmierzchu.

W Seksie polskim znajdziecie wiele praktycznych i przydatnych porad: jak poderwać na znicze i przegrane powstania, jak nakręcić film pornograficzny w stylu Wajdy, jak domowym sposobem wykonać tradycyjne polskie gadżety erotyczne, czy pozycja na Rejtana jest przydatna pod namiotem, i wiele innych…

Seks polski to przedstawienie dla hydraulików, pracowników budżetówki, bibliotekarzy a nawet księży! Jest polski jak żurek, jak barszcz i ruskie pierogi. Jest nasz jak bociany, żubry. Jak Wilno, Lwów, Katowice i Chicago.

‎6  grudnia 2011 r., godz. 19.00
Studio Buffo
Warszawa

Dodaj komentarz