• 2011-10-20

Food Film Fest 2011 w Warszawie i Poznaniu

W dniach od 21 do 23 października 2011 r. równolegle w Warszawie i Poznaniu odbędzie się 3. edycja Kuchnia+ Food Film Fest.

Food Film Fest (źródło: materiały prasowe organizatora)

Food Film Fest (źródło: materiały prasowe organizatora)

Dobre kino i wyśmienite jedzenie to połączenie niemal idealne, będące przepisem na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Kanał Kuchnia+, organizator Film Food Fest, dostarczy niezapomnianych doznań – zarówno dla ducha jak też podniebienia, dla wszystkich uczestników tego wydarzenia.

Podczas trzydniowego festiwalu zaprezentowane zostaną filmy dokumentalne i fabularne z Europy, Ameryki Północnej i Południowej oraz Azji. Wśród nich znajdzie się 11 dokumentów i dwa filmy fabularne. Tajniki i kultura lokalnej kuchni, historia japońskiego mistrza sushi, ostatnie posiłki więźniów skazanych na śmierć czy uprawa żywności ekologicznej na ciężarówce. To tylko niektóre z tematów, jakie czekają na uczestników Kuchnia + Food Film Fest 2011. Pokazy odbędą się w Warszawie (kino Kultura) oraz w Poznaniu (kino Muza).

Partnerem wydarzenia będzie warszawska restauracja Tamka 43, która przygotuje poczęstunek dla uczestników tegorocznego festiwalu.

Kuchnia+ Food Film Fest
21-23 października 2011 r.
Kino Kultura
Warszawa

Kino Muza
Poznań

Dodaj komentarz