• 2011-09-16

Konkurs Reportażu Amatorskiego

Do 5 listopada 2011 r. można przesyłać filmowe reportaże o tematyce społeczne-kulturalnej i wziąć udział w Konkursie Reportażu Amatorskiego, organizowanego przez Staromiejski Dom Kultury we współpracy z Instytutem Reportażu.

Konkurs Reportażu Amatorskiego - logo (źródło: materiały prasowe SDK )

Konkurs Reportażu Amatorskiego - logo (źródło: materiały prasowe SDK )

Głównym celem Konkursu jest umożliwienie twórcom amatorskim zaistnienia na polu filmowego reportażu społecznego. Inicjatywa ta jest odpowiedzią na intensywny rozwój oraz wzrost znaczenia mediów obywatelskich oraz serwisów społecznościowych, które umożliwiając komentowanie i kreowanie rzeczywistości ukazują dużą potrzebę ekspresji oraz potencjał twórczy amatorów.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 19 listopada 2011 roku w Staromiejskim Domu Kultury. Główna nagroda to indywidualne warsztaty z autorytetami w dziedzinie reportażu oraz rzeczowa nagroda niespodzianka. Reportaże laureatów zostaną pokazane podczas Wieczoru z nagrodzonymi w Księgarni Instytutu Reportażu Wrzenie Świata, oraz podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmów Nieobecnych, Staromiejskiego Domu Kultury.

Staromiejski Dom Kultury
Rynek Starego Miasta 2
00-272 Warszawa

Dodaj komentarz