• 2011-07-25

Janusz Musiał Miasto K – Tajemnica 0 i 1

2 sierpnia 2011 r. o godz. 18.00 w Zielonej Sali Starej Galerii ZPAF w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy Janusza Musiała zatytułowanej Miasto K – Tajemnica 0 i 1.

Janusz Musiał, Miasto K - Tajemnica 0 i 1. Materiały udostępnione przez organizatora

Janusz Musiał, Miasto K - Tajemnica 0 i 1. Materiały udostępnione przez organizatora

Na projekt składają się barwne fotografie przedstawiające charakterystyczną, ceglaną architekturę Nikiszowca w Katowicach oraz prezentacja multimedialna. Wystawa ta jest refleksją nad binarnym charakterem współczesnego obrazu fotograficznego, a w szerszym sensie przeciwieństw, jakie wbudowane są w postrzeganie rzeczywistości.

Organizator wystawy: Okręg Warszawski ZPAF

Janusz Musiał jest absolwentem Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Fotografii w ASP w Gdańsku oraz Studiów Doktoranckich na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Członek ZPAF od 2005. Stypendysta Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury. Doktorat z nauk humanistycznych, dyscyplina – kulturoznawstwo uzyskał w 2009 na Uniwersytecie Śląskim. Jest autorem tekstów i recenzji poświęconych fotografii i nowym mediom, kuratorem wystaw tematycznych, koordynatorem projektu Kopalnia Obrazu, oraz nauczycielem akademickim w dziedzinie fotografii, filmu i multimediów.

Janusz Musiał Miasto K – Tajemnica 0 i 1
Wystawa czynna: 1-26 sierpnia 2011 r.
wernisaż: 2.08.2011 r., godz. 18.00

Stara Galeria ZPAF, Zielona Sala
Plac Zamkowy 8
Warszawa

Dodaj komentarz