• 2011-07-21

Weekendowy program Sceny Letniej w Gorzowie

W dniach od 22 do 24 lipca 2011 roku Scena Letnia Teatru w Gorzowie Wielkopolskim przygotowała spektakl Czerwony Kapturek Agencji Artystycznej Bajlandia, Koncert Trio oraz Koncert Jubileuszowy zespołu RGG.

Zespół RGG (z materiałów organizatora)

Zespół RGG (z materiałów organizatora)

22 lipca 2011 roku, godz. 12.00

Czerwony Kapturek

Agencja Artystyczna Bajlandia, Warszawa
Reżyseria i scenografia: Katarzyna Słomska
Muzyka i aranżacja: Tomasz Frączek
Występują: Katarzyna Słomska, Paweł Wiśniewski, Sebastian Skoczeń,
Lidia Kucharska, Mariola Kuźnik

Kto nie zna opowieści o małej dziewczynce, która wędrując przez las do chorej babci, spotyka na swojej drodze groźnego wilka. Klasyczna bajka w całkowicie nowej wersji, opowiedziana lekko, barwnie i z humorem. Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie z wilkiem? Czy straszny wilk musi być zły?  Na te pytania odpowiedź daje spektakl Teatru Bajlandia.

23 lipca 2011 roku, godz. 20.30

Koncert Trio (Prońko, Raminiak, Wendt)

Koncert lekko jazzujący, zaskakujący niezwykłym i doskonałym wykonaniem, w którym obok hitów takich jak: Jesteś lekiem na całe zło, Niech moje serce kołysze Cię do snu, Małe tęsknoty znajdą się również polskie i anglojęzyczne piosenki jazzowe, m.in.Walczyk z filmu Halo Szpicbródka, Rytm oraz inne standardy jazzowe np.God Bless The Child, Mood Indiago i inne.

24 lipca, niedziela godz. 20.30

10 lat zespołu RGG – Koncert Jubileuszowy

Pianista Przemysław Raminiak, kontrabasista Maciej Garbowski, perkusista Krzysztof Gradziuk – w skrócie RGG – grają tak, jakby czas się zatrzymał, wszystkie problemy zniknęły, a najważniejsze na świecie było dobranie najpiękniejszych dźwięków. RGG jest jedną z najważniejszych jazzowych formacji w Polsce. Potrafią grać nie tylko melancholijnie, ale i ekspresyjnie, wręcz zadziornie. Ich muzyka wprost zmusza do słuchania. Podczas koncertu Trio wykona utwory takich twórców jak: Richie Beirach, Carla Bley czy norweskiego duetu Beady Belle, które znajdują się na najnowszej płycie zespołu pt. One.

22–24 lipca 2011 roku
Teatr im. Juliusza Osterwy
w Gorzowie Wlkp.
ul.Teatralna 9
66-400 Gorzów Wlkp.

Dodaj komentarz