• 2011-07-20

Operowy weekend: Pstrążna i Zamek na Skale

22 lipca 2011 roku  o godzinie 20.30 w skansenie w Pstrążnej, koło Kudowy, będzie można obejrzeć operę Hrabina w wykonaniu Polskiej Opery Kameralnej, zaś 23 lipca 2011 roku o godzinie 20.30 w Trzebieszowicach, w urokliwej scenerii parku przy Zamku na Skale, odbędzie się koncert operowo-operetkowy, przygotowany przez solistów i Orkiestrę Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.

Zamek na Skale (z materiałów organizatora)

Zamek na Skale (z materiałów organizatora)

23 lipca na scenie zabrzmi Orkiestra Filharmonii Dolnośląskiej pod batutą Lesława Sałackiego. W trakcie koncertu prowadzonego przez śpiewaka Kazimierza Kowalskiego i Justynę Janus z TVP usłyszymy szlagiery opery i operetki. Na zakończenie artyści zaproszą także do śpiewania publiczność.

Usłyszymy m.in. duety Time to Say Good Bye w wykonaniu Iwony Sochy i Adama Sobierajskiego, Tłumy Fraków wyśpiewane przez Małgorzatę Kulińską-Kocoń i Mirosława Niewiadomskiego oraz Bo w Barcelonie przygotowane przez Ingridę Gapovą i Tomasza Tracza.

Tomasz Tracz (z materiałów organizatora)

Tomasz Tracz (z materiałów organizatora)

Dzień wcześniej, Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu zaprasza plenerową operę Hrabina w wykonaniu Polskiej Opery Kameralnej. Niezwykłe widowisko odbędzie się w scenerii Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego.

Ośrodek Kultury i Sztuki
Rynek-Ratusz 24
51-101 Wrocław

Dodaj komentarz