• 2011-06-30

Nowy klip Neonów!

29 czerwca 2011 r. premierę miał trzeci klip zespołu Neony. Utwór Pani Zuo pochodzący z ich debiutanckiego krążka Niewolnicy Weekendu to lekka historia o współczesnych nastolatkach.

Wrocławskie Neony rozpoczęły prężnie sezon koncertowy. Już 2 lipca wyruszają na Dni Kultury Polskiej do Bratysławy na Słowacji, a dzień później do Gdyni na festiwal Opener, gdzie wystąpią na scenie Tend Stage. 15 lipca, świętując rocznicę wygranej w Jarocinie, zespół pojawi się na tym festiwalu dwukrotnie. Pierwszy, skrócony set Neonów będzie można usłyszeć w piątkowe popołudnie na dużej scenie, a około 1.30 w nocy pełny koncert z niespodziankami na dachu Red Bull Tourbus.

Podczas wszystkich występów będzie można usłyszeć skoczne, energetyczne utwory z płyty Niewolnicy Weekendu oraz wiele nowych kompozycji. Pojawi się m.in. Gorący Styczeń, Muszę porozmawiać o tym z Tobą, Upijam się miastem, Wasza klasa, bardzo letni przebój Słoneczne baterie oraz Pani Zuo, do którego powstał najnowszy teledysk nakręcony przez młodego reżysera z Wrocławia, Piotra Naumowicza.

Neony
Niewolnicy Weekendu

Dodaj komentarz