• 2011-06-14

Papuaski projekt i indonezyjscy artyści w Galerii Bielskiej BWA

14 czerwca 2011 roku o godzinie 17.00 w Galerii Bielskiej BWA w Bielsku-Białej odbędzie się spotkanie ze Sławomirem Brzoską Płynna tożsamość. Projekt papuaski. Natomiast o godzinie 18.00 Tita Salina & Irwan Ahmett wygłoszą wykład Never take life seriously, nobody gets out alive anyway.

 

Tita Salina, projekt "Urban Play", materiał udostępniony przez organizatora

Tita Salina, projekt "Urban Play", materiał udostępniony przez organizatora

Sławomir Brzoska – artysta i podróżnik – zaprezentuje najnowszy projekt edukacyjno-artystyczny Płynna tożsamość, który zamierza niebawem zrealizować w zachodniej Papui, pracując z dziećmi w odległych, odizolowanych górskich wioskach. Pokaże również swój film zrealizowany w papuaskiej Dolinie Baliem podczas swojej jednorocznej samotnej podróży dookoła świata Rok Wędrującego Życia w 2007 roku.

Tita Salina & Irwan Ahmett – indonezyjscy artyści od 13 do 19 czerwca 2011 roku będą przebywać w Bielsku-Białej w ramach rezydencji artystycznych Poza czasem / Beyond the time. 14 czerwca przeprowadzą w Galerii wykład pt. Never take life seriously, nobody gets out alive anyway (Nigdy nie bierz życia na poważnie – i tak nikt nie wyjdzie z tego żywy), podczas którego opowiedzą o swoich dotychczasowych działaniach artystycznych w Dżakarcie (Indonezja) oraz Hadze (Holandia).

Wykłady: 14 czerwca 2011 roku, początek o godzinie 17.00.

Galeria Bielska BWA
ul. 3 Maja 11
Bielsko-Biała

Dodaj komentarz