• 2011-06-10

Muzyczny finał 9. edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie

11 czerwca 2011 r. o godz. 21.00 w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie odbędzie się ostatnia impreza towarzysząca tegorocznemu festiwalowi Miesiąc Fotografii.

Eskmo. Materiały udostępnione przez organizatora

Eskmo. Materiały udostępnione przez organizatora

Finał 9. edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie połączony jest z kolejną edycją radiofonia receive, gdzie na scenie będzie można usłyszeć gwiazdy wytwórni Ninja Tune: wystąpią Eskmo i King Cannibal.

Eskmo – to Brendan Angelides, muzyk, producent, właściciel wytwórni Ancestor. Zaczynał w połowie lat 90., kiedy, zafascynowany takimi zespołami jak Primus, The Prodigy, The Chemical Brothers czy Moby, zakładał własne kapele grając w nich na gitarze basowej. W 2010 roku podpisał kontrakt z brytyjską wytwórnią Ninja Tune. W październiku 2010 roku wydał debiutancki długogrający album Eskmo.

King Cannibal. Materiały udostępnione przez organizatora

King Cannibal. Materiały udostępnione przez organizatora

King Cannibal - czyli Dylan Richardsan, na swoje nazwisko zaczął pracować remiksami, które podbijały muzyczny światek. Nie mając jeszcze wydanej płyty zremiksował utwór Amona Tobina Bloodstone. Kompozycja następnie znalazła się na albumie Ninja Tune XX – składance podsumowującej dwadzieścia lat działalności wytwórni. Debiutancki albumu Dylana Richardsa ukazał się w 2009 roku.

Finał 9. edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie – koncert Eskmo i King Cannibal
11 czerwca 2011 r., godz. 21.00

Centrum Kultury i Sztuki Japońskiej Manggha
ul. Konopnickiej 26
Kraków

Dodaj komentarz