• 2011-06-07

Piosenki Anny Jantar w wykonaniu Ludmiły Małeckiej

11 czerwca 2011 roku o godz. 17.00 w kinie Etiuda w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się koncert zatytułowany Za każdy uśmiech… piosenki Anny Jantar w wykonaniu Ludmiły Małeckiej i zespołu Moment.

Ludmiła Małecka (zdjęcie pochodzi z materiałów organizatora)

Ludmiła Małecka (zdjęcie pochodzi z materiałów organizatora)

Ludmiła Małecka to wszechstronnie uzdolniona artystka z Bielska-Białej, aktorka scen muzycznych i malarka. Śpiewa, tańczy oraz prowadzi warsztaty dla młodych wokalistów i tancerzy. Karierę artystyczną rozpoczynała w teatrze amatorskim, później trafiła do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, współpracowała m.in. z zespołami Raz Dwa Trzy i Happy End, Danutą Błażejczyk, Krzesimirem Dębskim i Henrykiem Talarem, wystąpiła w popularnym serialu Lokatorzy.

Znana jest także z innych programów telewizyjnych na antenie TVP 2, TV Plus i TVP Bydgoszcz. Ludmiła Małecka prowadzi Międzynarodowe Spotkania Artystyczne Talizman Sukcesu, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej Śpiewanko, Zimowe Impresje Taneczne oraz Konkurs Canto Cantare. Koncertuje ze złożonym zespołem Moment. Ostrowiecka publiczność oklaskiwała ją w marcu podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet, kiedy to w duecie z Joachimem Perlikiem wykonywała utwory z repertuaru Marka Grechuty.

Miejskie Centrum Kultury
ul. Siennieńska 57
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

1 komentarz do artykułu “Piosenki Anny Jantar w wykonaniu Ludmiły Małeckiej”

  1. Syntia

    Piękny koncert, piękna muzyka, dobry zespół, który prezentuje muzykę wszystkich pokoleń, a największe zasługi ma na polu by nie zapomnieć o tym co było w naszej muzyce, muzyce cennej choć z gatunku pop, a może właśnie dlatego. Takich koncertów ogólnie brak w Ostrowcu. Ten zespół powinien odwiedzać nas częściej. Pani Ludmiła Małecka – piękny głos i kontakt z publicznością na szkolną szóstkę. Czekam na kolejne tego zespołu koncerty. Syntia

Dodaj komentarz