• 2011-05-07

Konkurs Fotograficzny Empik 2011

Do 28 czerwca 2011 roku można zgłaszać zdjęcia portretowe, które wezmą udział w Konkursie Fotograficznym Empiku 2011 organizowanym we współpracy z Akademią Fotografii w Warszawie. Konkurs przeznaczony jest dla amatorów, ludzi z pasją, którym wygrana umożliwi rozwijanie oraz doskonalenie warsztatu.

fot. Tomek Łącki

fot. Tomek Łącki

Tegoroczny konkurs to już trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez Empik we współpracy z Akademią Fotografii. Nadesłane zdjęcia będzie oceniać jury złożone z profesjonalnych fotografów – Adam Pańczuk, Tomasz Sikora oraz Szymon Szczęśniak.

Tomasz Sikora (ur. 9 września 1948 w Warszawie) – polski fotograf. Twórca teatralnych i filmowych plakatów, ilustracji książkowych, realizator prac dla agencji reklamowych w Ameryce i Europie. Od 1972 przez 10 lat pracował jako stały fotoreporter warszawskiego Tygodnika Ilustrowanego Perspektywy. Od 1982 – w Australii, gdzie w następnym roku założył studio fotografii reklamowej, prowadził warsztaty fotograficzne w Victoria College w Melbourne, wydawał książki i kalendarze.

Nagrodami w Konkursie są: wysokiej jakości sprzęt fotograficzny oraz roczne warsztaty fotografii.

Zgłoszeni zawierające maksymalnie 3 zdjęcia portretowe należy nadsyłać do 28 czerwca 2011 roku za pośrednictwem strony empikfoto.pl

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 11 lipca 2011 roku.

1 komentarz do artykułu “Konkurs Fotograficzny Empik 2011”

  1. Ciekawych konkursow nigdy dosc.

Dodaj komentarz