• 2011-05-05

“Mała Garbo” Bodo Kirchhoff

12 maja 2011 roku nakładem wydawnictwa słowo/obraz terytoria ukaże się książka z serii Książki do czytania, Bodo Kirchoffa pt.: Mała Garbo.

"Mała Garbo" Bodo Kirchhoff

"Mała Garbo" Bodo Kirchhoff

Przed napadem na bank sprawdź, czy są w nim pieniądze. Strzelając na postrach, uważaj, by kula nie trafiła staruszki. Porywając samochód, upewnij się, że jest pusty. Możesz bowiem niechcący porwać młodziutką gwiazdę filmową i zwrócić przeciwko sobie nie tylko policję, ale i cały świat mediów.

Na skuloną na tylnym siedzeniu dziewczynkę w kostiumie anioła czeka już na planie cała ekipa. Mają nakręcić kluczową scenę filmu i tak łatwo się nie poddadzą. Porywacz żąda czterech milionów okupu i ukrywa się wraz z małą gwiazdą w zaśnieżonym lesie. Przed nimi ciężka noc, która odmieni ich życie.

Czy coś może połączyć przestępcę wiecznie prześladowanego przez pech i dziecko, któremu wszystko się zawsze udaje? Bodo Kirchhoff napisał mistrzowską, nasyconą emocjami powieść, która opowiada o tym, jak odróżnić prawdziwe życie od gry pozorów.

Bodo Kirchhoff – niemiecki pisarz i scenarzysta filmowy, autor bestsellerowych powieści. Urodził się w roku 1948. Studiował pedagogikę. Prowadzi kursy kreatywnego pisania. Mieszka z rodziną w Hamburgu i we Włoszech nad jeziorem Garda.

Bodo Kirchhoff
Mała Garbo
przełożyła: Anna Taraska-Pietrzak
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria
Gdańsk 2011
ISBN 978-83-7453-030-9,
seria: Książki do czytania
stron: 280
format 129×197 mm
oprawa broszurowa
Planowany termin wprowadzenia do dystrybucji: 12 maja 2011

Dodaj komentarz