• 2011-04-12

XII konkurs Architektury – murator

14 kwietnia 2011 roku na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej studenci wydziałów projektowych z Polski zaprezentują swoje pomysły na małe formy architektoniczne w przestrzeni miejskiej związane z tematem Piknik w mieście.

XII konkurs studencki "Piknik w mieście"

XII konkurs studencki "Piknik w mieście"

Zadanie uczestników XII edycji Konkursu Studenckiego Architektury-murator polegało na zaprojektowaniu elementów małej architektury, zestawu przedmiotów lub pojedynczego przedmiotu umożliwiającego zorganizownie kompletnego pikniku w przestrzeni miejskiej, czyli obiektu (obiektów) służącego do siedzenia, leżenia bądź stawiania na nim przyniesionych dań i napojów.

Obiekt – w uproszczeniu nazwany zestawem architektury piknikowej – może mieć charakter małej architektury tymczasowej – formy, którą możemy schować lub wypożyczyć, np. w specjalnych wypożyczalniach na konkretnym terenie, czy przedmiotu przenośnego, który możemy łatwo złożyć i rozstawić w innym miejscu.

Konkurs ma charakter ogólnopolski i jest otwarty dla studentów wydziałów architektury, architektury krajobrazu, wzornictwa przemysłowego (form przemysłowych) oraz architektury wnętrz państwowych i prywatnych szkół architektonicznych i artystycznych.

14 kwietnia 2011 roku o godz. 13.00
Wydział Architektury
Ul. Koszykowa 55
Politechnika Warszawska

Dodaj komentarz