• 2011-03-10

Oblicza Łodzi 2011 – konkurs fotograficzny

Do 1 kwietnia 2011 roku należy nadsyłać prace, które wezmą udział w XV edycji konkursu fotograficznego Oblicza Łodzi.

Konkurs fotograficzny "Oblicza Łodzi 2011 "

Konkurs fotograficzny "Oblicza Łodzi 2011"

Od kilku lat uznawany za najważniejszy łódzki Konkurs Fotograficzny dla osób, które w sposób amatorski zajmują sie fotografią. Fotografie muszą odnosić się do tytułu Konkursu, powinny przedstawiać Oblicza Łodzi.

Głównym organizatorem Konkursu jest Bałucki Ośrodek Kultury Rondo w Łodzi. Idea Konkursu Fotograficznego Oblicza Łodzi jest bardzo ważna, to poszukiwanie obrazów, które oddają nastrój, klimat i atmosferę miasta.

Celem Konkursu jest promowanie i prezentowanie twórczości fotograficznej poświęconej miastu Łódź. Oblicza Łodzi na stałe wpisały się do kalendarza imprez kulturalnych miasta i budzą zainteresowanie uczestników jak i mieszkańców miasta. Jednocześnie w ten sposób ma budować poczucie więzi i identyfikacji z miejscem życia lub urodzenia.

Konkurs ma za zadanie promocję twórczości artystycznej osób w różnym wieku. Prace będą oceniane w trzech grupach wiekowych. Swoje prace można  składać  w dwóch kategoriach: reportaż i impresja.

Szczegółowe informacje na temat konkursu możemy znaleźć na stronie: www.obliczalodzi.pl

Otwarcie wystawy pokonkursowej, rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie organizatora 17 kwietnia 2011 roku o godz.18.00 w Galerii Promocji Młodych Bałuckiego

Ośrodek Kultury przy ul. Limanowskiego 166

Dodaj komentarz