• 2011-03-09

Wystawa fotografii Poza ciszą

14 marca 2011 roku o godzinie 18.00 w Cafe Kulturalna w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wernisaż fotografii Anny Powierży zatytułowany Poza ciszą. Bohaterami zdjęć są pacjenci z oddziału onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Wystawa fotografii "Poza ciszą" - plakat

Wystawa fotografii "Poza ciszą" - plakat

Wieczór uświetnią występy zespołu B.O.R.Y oraz Martyna Ciok, która wystąpiła w Debiutach na Festiwalu w Opolu 2010 oraz była finalistką programu Śpiewaj i tańcz. Imprezę uświetni także występ Artura Chamskiego, aktora, wokalisty i piosenkarza, związanego z Teatrem Buffo. Widzom dał się też zapamiętać jako zwycięzca IV edycji programu muzycznego Jak oni śpiewają.

Podczas wernisażu zostaną zaprezentowane zdjęcia, które powstały w trakcie zorganizowanych przez Fundację Herosi oraz Studio Fotografii Profesjonalnej Verre sesji fotograficznych. Bohaterami są pacjenci z oddziału onkologicznego z Instytutu Matki i Dziecka, strojów użyczyła zaś wypożyczalnia strojów teatralnych Alladyn. Makijażem i stylizacją zajmowały się Sylwia Puciato oraz Renata Majewska.

Cafe Kulturalna w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
14 marca 2011 r., godz. 18.00

Dodaj komentarz