• 2011-03-07

Jazz i poezja w Nadbałtyckim Centrum Kultury

12 marca 2011 roku o godzinie 18.00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku w projekcie teatralno-muzycznym Jazz i Jasnorzewska wystąpi aktorka warszawskich teatrów Współczesnego i Ateneum, Barbara Wrześnińska w towarzystwie polskich muzyków jazzowych: Kazimierza Jonkisza, Kuby Stankiewicza, Borysa Janczarskiego, Roberta Murakowskiego, Wojciecha Pulcyna i Sławomira Rosiaka.

"Mistrzowie Wyobraźni"

"Mistrzowie Wyobraźni"

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Mistrzowie Wyobraźni. Cykl ten to comiesięczne wydarzenia artystyczne prezentujące dokonania wybranych osobistości polskiej sztuki, organizowane przez Nadbałtyckie Centrum Kultury od początku 2011 roku. W niejednorodnych, poruszających różne tematy, posługujących się rozmaitymi formami spotkaniach nadarzy się okazja poznania bliżej takich artystów jak Anna Seniuk, Maja Komorowska, Maria Czubaszek, Barbara Wrzesińska, Anna Chodakowska, Stanisława Celińska, Magdalena Zawadzka, Wojciech Wysocki czy Marian Opania.

Tym razem w programie znajdą się wiersze Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej – o miłości, kobietach i mężczyznach, ich wzajemnych relacjach, prezentowane przy dźwiękach jazzu.

12 marca 2011 roku, godzina 18.00
Sala Mieszczańska Ratusza Staromiejskiego
ul Korzenna 33/35
Gdańsk

Dodaj komentarz