• 2011-03-02

Kolejna edycja 3-majówki

W dniach 2 i 3 maja 2011 roku na Wyspie Słodowej we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja 3-majówki. W tym roku w centrum miasta zagra 12 zespołów. Hasło tegorocznego festiwalu to: Same gwiazdy, żadnych supportów! Zaprezentują się więc tylko najbardziej znani i podziwiani, z którymi publika z pewnością będzie śpiewać wszystkie przeboje.

W tym roku zagrają Strachy Na Lachy, Myslovitz, Dżem, Paweł Kukiz i Piersi, Fisz Emade jako Tworzywo, Kazik Na Żywo, Dezerter, Hey, Coma, Brodka i StarGuardMuffin.

3-majówka na Wyspie Słodowej we Wrocławiu

3-majówka na Wyspie Słodowej we Wrocławiu

3-majówka, czyli 2-dniowa impreza na wyspie Słodowej weszła już na stałe do kalendarza imprez we Wrocławiu. Z roku na rok rozwija się forma festiwalu i lista gwiazd biorących w nim udział. Impreza w ciągu zaledwie kilku lat stała się poważnym wydarzeniem, które ściąga fanów muzyki z całego Śląska i kraju. Co roku na scenie w samym sercu miasta, na Wyspie Słodowej, występują zespoły prezentujące różne style, z czołówek ogólnopolskich list popularności, jak i znani i lubiani z naszego lokalnego podwórka.

Na ostatniej 3-majówce’2010 zaprezentowali się między innymi: Coma, Hey, Myslovitz, O.S.T.R., Kazik na Żywo, Natural Dread Killaz, Farben Lehre i Happysad.

3-majówka
2-3 maja 2011 r., start godz. 13.00
Wyspa Słodowa
Wrocław

1 komentarz do artykułu “Kolejna edycja 3-majówki”

  1. Wodzu

    Słuchajcie! to jest dla fanów Majówek i dobrej zabawy, jest mnóstwo chętnych żeby w czasie koncertów spotkać się w jednym miejscu przy grillu i piwie i poznać różnych ciekawych ludzi :-)wciąż robie zapisy na rewelacja2011@o2.pl Odezwij się do mnie:-) Wódz.

Dodaj komentarz