• 2011-03-01

Warsztaty architektoniczne HOL!

6 marca 2011 roku o godz. 12.30 w Muzeum Narodowym w Warszawie, w ramach akcji HOL!, odbędą się warsztaty Tekla.

HOL! to akcja towarzysząca wystawie Chcemy być nowocześni! przygotowana wspólnie z grupą młodych projektantów. Składają się na nią warsztaty, którym przyświeca idea zapoznania zwiedzających z procesem projektowania. Co miesiąc w holu głównym MNW budowane są kolejne, autonomiczne elementy struktury, pozostające w relacji z wystawą, przestrzenią muzealną oraz wcześniej powstałymi tworami.

W metalowej konstrukcji z rusztowań budowlanych uczestnicy pod kierunkiem projektantów wyplatać będą miejsca do siedzenia, leżenia, przechowywania itp. Posłużą im do tego liny, taśmy, gumy, pianki.

Warsztat poprowadzą absolwenci Wydziału Wzornictwa Przemysłowego ASP Warszawie: Małgorzata Mozolewska – uczestniczka wystawy Coming OuT Najlepsze Dyplomy ASP 2010 oraz laureatka konkursu na projekt zabawki z arkusza zorganizowanego przez Muzeum Narodowe w Warszawie w 2007 roku oraz Paweł Kowalski – uczestnik międzynarodowych warsztatów projektowych na Tajwanie w 2009 oraz Design May Berlin 2010, którego zainteresowania projektowe dotyczą interakcji człowieka z przedmiotem oraz z drugim człowiekiem.

UWAGA: warsztat dla dorosłych 20+; czas trwania ok. 5 godz.
Informacja i zapisy: Ośrodek Oświatowy MNW, tel. + 48 22 621 10 31 wew. 227

Dodaj komentarz