• 2011-02-28

Niedzielne Poranki Filmowe. Edycja Wiosna 2011

Od 6 marca do 5 czerwca 2011 roku w każdą niedzielę o 12.30 w Centrum Sztuki WRO we Wrocławiu odbywać się będą projekcje filmów animowanych w cyklu Przedszkole Mediów.

Po zimowej przerwie do programu Centrum Sztuki WRO wracają Poranki Filmowe – coniedzielne projekcje dla młodych widzów – na których, co dla animacji znamienne, doskonale bawią się wszyscy niezależnie od wieku.

Najbliższe miesiące będą obfitować w przeróżne atrakcje: pokazane zostaną filmy zarówno najsłynniejszych, jak i początkujących twórców, filmy pojedyncze i odcinki najciekawszych serii, najnowsze animacje wybrane z programu europejskich festiwali, a także przypomniane zostaną doskonałe tytuły odnalezione w archiwach.

Nie zabraknie też filmów tworzonych przez najmłodszych – i juź odnoszących na polu animacji spore sukcesy animatorów, rówieśników naszej publiczności. Niektóre Poranki połączone zostaną z oprowadzaniem po aktualnych wystawach Centrum Sztuki WRO.

Wyjątkowa będzie niedziela 15 maja, podczas Biennale WRO 2011, kiedy w ramach Małego WRO animacji zostanie poświęcony cały dzień.

Niedzielne Poranki Filmowe
Edycja Wiosna 2011

6 marca – 5 czerwca 2011
Wszystkie niedziele, zawsze o 12.30
Centrum Sztuki WRO we Wrocławiu

Dodaj komentarz