• 2011-02-25

Rekrutacja na Rawa Blues Festival

Irek Dudek wraz z Radą Artystyczną Rawa Blues Festival ogłaszają rozpoczęcie rekrutacji zespołów zainteresowanych zagraniem na 31 edycji imprezy, którą zaplanowano na 8 października. Jak co roku, wykonawcy którzy wystąpią na dużej i małej scenie zostaną wyłonieni w drodze konkursu.

Rawa Blues Festival, fot. Michał Bogusz

Rawa Blues Festival, fot. Michał Bogusz

W rok po jubileuszu przygotowano kolejną gratkę dla fanów tego legendarnego festiwalu bluesowego – motywem przewodnim edycji będzie 40 rocznica powstania Alligator Records, wyjątkowo zasłużonej amerykańskiej wytwórni bluesowej. W trakcie koncertu finałowego wystąpią gwiazdy sygnowane znakiem wytwórni, które przyjadą na jedyny koncert w Europie.

Zespoły zainteresowane udziałem w Festiwalu mogą wysyłać swoje zgłoszenia – informację o zespole wraz z płytą CD/DVD demo na adres:

Rawa Blues Ireneusz Dudek
skr. poczt. 21
43-384 Jaworze

Wskazówki dla zespołów wysyłających materiały:

  • Koniecznie należy podać informacje o osobie kontaktowej, nr telefonu i adres email.
  • Oprócz płyty CD/DVD bardzo wskazane (zwłaszcza dla młodych zespołów rozpoczynających karierę) jest również przesłanie informacji o zespole, jego historii, członkach i planach na przyszłość.
  • Oprócz kunsztu artystycznego wszelkie inne aspekty są również brane pod uwagę przez Radę Artystyczną festiwalu, wliczając formę aplikacji, a także format i jakość przesłanych nagrań oraz materiałów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa wraz z końcem kwietnia. Przesłuchania nadesłanych materiałów i ogłoszenie pełnej listy zespołów zaplanowano na maj.

Dodaj komentarz