• 2011-02-18

Charytatywny pokaz filmu Teraz i zawsze w CK Agora

27 lutego 2011 roku o godzinie 19.00 w Centrum Kultury Agora we Wrocławiu odbędzie się charytatywny pokaz filmu Teraz i zawsze w reżyserii Artura Pilarczyka. Całkowity dochód z pokazu filmu przeznaczony będzie dla rodziny Świdrów, która kilka tygodni temu ucierpiała w wypadku samochodowym.

Teraz i zawsze. Reż. Artur Pilarczyk

Teraz i zawsze. Reż. Artur Pilarczyk

Rodzice oraz pięcioro dzieci trafili do wrocławskich szpitali. Niestety jedna z córek nie przeżyła wypadku. Rodzina z podwrocławskich Wojnowic wymaga długotrwałego leczenia i pomocy finansowej. Najdłuższa droga do pełnej sprawności jest przed ojcem rodziny – Wiesławem, muzykiem i muzykoterapeutą.

Teraz i zawsze to film o powołaniu, miłości i wierze. Powołaniu, przychodzącym nagle, do tych którzy się go nie spodziewają. Miłości, która będąc początkowo uczuciem do kobiety, staje się w niezwykły sposób czymś zdecydowanie więcej. Wierze, potrafiącej w swym głębokim wymiarze zmienić całe ludzkie życie. Film opowiada o historii studenta, który przypadkiem trafia na spotkanie grupy charyzmatycznej Odnowy w Duchu Świętym. Podczas spotkania, które robi na młodym chłopaku duże wrażenie, składa prośbę o zdobycie pewnej młodej dziewczyny, w której jest zakochany. Prośba spełnia się, zaskakująco sprawiając, że główny bohater postanawia pójść w życiu zupełnie inną drogą.

27 luty 2011 r.
godz. 19.00
CK Agora
Wrocław

Dodaj komentarz