• 2011-02-09

Myslovitz zagra we Wrocławiu

27 lutego 2011 roku we wrocławskim klubie Eter zagra zespół Myslovitz. Suportem naczelnych polskich britpopowców, będzie wrocławska formacja Japoto.

Myslovitz chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Zespół jest właśnie na końcowym etapie nagrywania dziewiątego studyjnego albumu we wrocławskim studiu Fonoplastykon. Nowy album ma ukazać się 31 maja 2011 roku, a póki co, panowie w przerwach od nagrywania, koncertują. Na wrocławskim koncercie z pewnością można będzie liczyć na próbkę tego, co ma ukazać się dopiero w maju, z pewnością zagrają też swoje najbardziej znane kawałki, jak długość dźwięku samotności, Zwykły dzień, czy Z twarzą Marylin Monroe.

Zespół Japoto, choć może brzmieć jak zupełna nowość, składa się z samych profesjonalistów: Damian Pielka, Krzysztof Zalewski, Michał Mioduszewski i Tomasz Les współpracowali do tej pory z takimi artystami, jak Lech Janerka, No!No!No!, Hey, czy Pogodno. Jako Japoto, panowie serwują publiczności uzależniające melodie, zawadiackie riffy, hipnotyczne loopy, wibracje, dub; do tego świetne wokale i teksty po polsku i angielsku (czasem jednocześnie w tej samej piosence). Klarowna wizja sprawia, że każda kolejna piosenka, a nawet każda jej cześć zaskakuje i aż prosi się o więcej.

MYSLOVITZ, Japoto
27.02.11 godz. 19.00

Klub ETER
ul. Kazimierza Wielkiego 19
Wrocław

Dodaj komentarz