• 2011-02-05

Warsztaty muzyczne Wokół dźwięku

Od 11 do 12 lutego 2011 roku Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych Rozdroża w Lublinie organizuje warsztaty muzyczne: Wokół dźwięku, które poprowadzi: Paweł Romańczuk. Na warsztaty koniecznie należy zabrać ze sobą wszelkie przedmioty, które: wydają dźwięki, nie grają, nie dają perspektywy na wykorzystanie w tworzeniu muzyki.

Paweł Romańczuk

Paweł Romańczuk

Na warsztaty należy się zgłaszać od 9 lutego 2011 roku na adres e-mail: renata.kolaczek@rozdroza.com. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Paweł Romańczuk – multiinstrumentalista, od 2006 roku prowadzi grupę Małe Instrumenty, w ramach której komponuje oraz aranżuje muzykę autorską, filmową i teatralną. Zgromadził zbiór ponad 150 instrumentów, które dostosował do używania na scenie i w studiu. Buduje własne instrumenty, mechaniczne konstrukcje dźwiękowe. Zajmuje się również popularyzacją kultury toy music na gruncie polskim, jest pomysłodawcą pokazów i wykładów na temat tego zjawiska. Prowadzi warsztaty z dziećmi, młodzieżą i nauczycielami muzyki wykorzystując autorskie programy edukacyjne.

Paweł Romańczuk

Paweł Romańczuk

11-12 lutego 2011 r.
Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych Rozdroża.
Lublin

Dodaj komentarz