• 2011-02-02

Ayo we Wrocławiu

18 czerwca 2011 roku w ramach WrocLoveFest we Wrocławiu na Wyspie Słodowej wystąpi Ayo. Autorka przebojów Down On My Knees, And It’s Supposed To Be Love, Slow, Slow, Lonely powraca z nowym znakomitym albumem Billie-Eve. Wrocławska publiczność będzie miała okazję do zobaczenia Ayo na żywo podczas koncertu na Wyspie Słodowej w ramach WrocLove Fest – Święto Wrocławia.

Ayo na WrocLove Fest

Ayo na WrocLove Fest

Ayo to niezwykle utalentowana i piękna wokalistka, której twórczość podbiła serca fanów na całym świecie. Polską publiczność podbiła utworem Down On My Knees, pochodzącym z debiutanckiego albumu Joyful. Płyta przyniosła jeszcze 2 kolejne przeboje Life Is Real i And It’s Supposed To Be Love. W Polsce w dniu premiery zyskał status Złotej Płyty. Przez wiele miesięcy obok albumu Nelly Furtado, album Joyful był najlepiej sprzedającym się zagranicznym albumem w 2007 roku, ostatecznie osiągając ponad 40 tys. nakład.

W wrześniu 2007 Ayo odniosła kolejny sukces, wyprzedając całe tournée w Polsce. Artystka zagrała trzy niezwykłe i porywające koncerty. Na pierwszy z nich w Poznaniu, bilety skończyły się już na miesiąc przed terminem. W 2008 roku powróciła z kolejnym doskonałym albumem pt. Gravity At Last, z którego pochodził kolejny przebój Slow, Slow. Zgrała swoje drugie tourne,

W marcu 2011 roku ukazać się ma kolejny, trzeci już album artystki pt. Billie-Eve, którego singiel I’m gonna dance zaczyna podbijać listy przebojów i zapowiada kolejną wspaniałą płytę! Wszyscy fani będą mieli niezwykłą szansę usłyszeć i zobaczyć nowe piosenki i hity z poprzednich albumów. Każdy występ Ayo to porywające i niezapomniane widowisko.

18 czerwca 2011
WrocLoveFest
Wyspa Słodowa, Wrocław

Dodaj komentarz