• 2011-01-15

Spotkanie z Artystą w Operze Śląskiej w Bytomiu

22 stycznia 2011 roku o godz. 17.00 w Sali Koncertowej im. Adama Didura Opery Śląskiej w Bytomiu odbędzie się kolejna odsłona cyklu Spotkanie z Artystą, którego bohaterami będą soliści Opery Śląskiej – Svietlana Kalinichenko (sopran) i Paweł Kajzderski (baryton). Artystom towarzyszyć będzie Halina Teliga (fortepian).

Spotkanie z Artystą w Operze Ślśskiej w Bytomiu - plakat

Spotkanie z Artystą w Operze Śląskiej w Bytomiu - plakat

Podczas spotkań Artyści z humorem, elegancją i dużą swobodą, opowiedzą o sobie, swoim zawodzie, drodze do kariery, podróżach, życiu domowym, słowem o tym, co jest dla nich ważne na co dzień oraz co stanowi o ich sile i motcie życiowym. Warto ich poznać od kulis, bez charakteryzacji, zupełnie prywatnie. Każdego miesiąca gościmy osoby niezwykle utalentowane, charyzmatyczne, pełne serdeczności, życzliwości i sympatii, które często w swoim życiu działają również na innych polach, nierzadko mają dwa zawody, ukończone studia na ciekawych kierunkach i mnóstwo wspaniałych doświadczeń związanych z artystycznym życiorysem.

Gospodarzem spotkań pod kryształowymi żyrandolami w Sali Koncertowej im. A. Didura jest Regina Gowarzewska.

22 stycznia 2011 roku, godz. 17.00
Sala Koncertowa im. Adama Didura Opery Śląskiej w Bytomiu
Spotkanie z Artystą : soliści Opery Śląskiej – Svietlana Kalinichenko (sopran) i Paweł Kajzderski (baryton). Artystom towarzyszyć będzie Halina Teliga (fortepian).

Dodaj komentarz