Wieczór konsultacyjny fotografii w Starej Galerii ZPAF w Warszawie

14 stycznia 2011 roku w godz. 18.00-21.00 w Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach, którego będzie można pokazać i skonsultować swoje fotografie, projekty wystaw lub publikacji.

fot. Katarzyna Majak, Dancers (Yuko Ota, Massimo Perrini), Centro di Lavoro di Jerzy Grotowski, Pontedera

fot. Katarzyna Majak, Dancers (Yuko Ota, Massimo Perrini), Centro di Lavoro di Jerzy Grotowski, Pontedera

Zdjęcia można przynieść w formie odbitek, wydruków, lub lekkich jotpegów. W spotkaniu można też uczestniczyć jako obserwator traktując je jako doskonały sposób na zwiększenie fotograficznej motywacji.

Wieczór poprowadzi Katarzyna Majak, artystka wizualna. Ukończyła Wydział Komunikacji Multimedialnej ASP w Poznaniu. Fotografii uczyła się od wnuka Edwarda Westona, Kima, w Carmel, California (2002), oraz Johna Sextona w Aspen, Colorado. Stypendystka Anderson Ranch Arts Center w Colorado, USA (2003). Jako artist-in-residence uczestniczyła w międzynarodowym projekcie Florida – First Contact w Atlantic Center for the Arts na Florydzie (2002). Wystawia w galeriach w kraju i za granicą. Jest członkiem ZPAF od 2010. Stale współpracuje z Kwartalnikiem Fotografia.

14 stycznia 2011 roku, godz. 18.00-21.00
Stara Galeria Związku Polskich Artystów Fotografików
Plac Zamkowy 8, Warszawa
Wieczór konsultacyjny

Dodaj komentarz