• 2011-01-10

Studio Healing Voice: Muzyczny relaks w śpiworach w CKK Katowice

28 stycznia 2011 roku o godzinie 17.00 w Centrum Kultury Katowice Dorota Rozmus poprowadzi czterogodzinne zajęcia Studio Healing Voice: Muzyczny relaks w śpiworach.

Dorota Rozmus od 15 lat specjalizuje się w tworzeniu dźwięków trafiających w głębokie warstwy psyche. Otacza swoich słuchaczy ciepłem, spokojem i łagodną wibracją swojego śpiewu, prowadząc ich w stan relaksacji. Dorota Rozmus jest absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, ma na koncie liczne festiwale muzyczne i współpracę z mediami, m.in. II nagrodę za debiut na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1978 roku.

Koncertowała w klubach jazzowych, na Festiwalach Jazz Jamboree. Współpracowała z Włodzimierzem Nahornym, orkiestrami Trzaskowskiego, Miliana i Kamińskiego. W Australii, gdzie mieszkała dziesięć lat, otrzymała nagrodę telewizji australijskiej (program New Faces). Po powrocie do Polski stworzyła własną metodę relaksacyjną oparta na jej autorskiej muzyce i śpiewie, prowadząc Dorothea Healing Voice — de stress studio.

Należy przynieść własny śpiwór lub koc oraz obuwie zamienne.

Studio Healing Voice: Muzyczny relaks w śpiworach.
28 stycznia 2011 roku, godz. 17.00
Centrum Kultury Katowice

Dodaj komentarz