• 2011-01-06

Zimowe warsztaty tańca współczesnego w Koszęcinie

W dniach od 21 do 25 stycznia 2011 roku odbędą się zimowe warsztaty tańca współczesnego w Koszęcinie. Warsztaty to odpowiedź na życzenia uczestników corocznej Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego – z uwzględnieniem ich sugestii. Organizatorzy zapraszają osoby zaawansowane w tańcu modern i ze znajomością techniki tańca klasycznego.

Zimowe warsztaty tańca współczesnego w Koszęcinie

Zimowe warsztaty tańca współczesnego w Koszęcinie

Zajęcia dla ok. 20 uczestników odbywać się będą w kameralnej atmosferze, w malowniczych wnętrzach Pałacu w Koszęcinie. Trzy lekcje dziennie poprowadzą znani i lubiani pedagodzy – Kinga Szablowska, Michaił Zubkow. Warsztaty trwają od piątku do wtorku z możliwością wyboru wersji trzy lub pięciodniowej. Biorąc udział w zimowych warsztatach, uczestnicy będą mieli okazję przygotować się do projektu Arte Barter, który odbędzie się w dniach 8-17 lipca 2011 roku w Koszęcinie i Krakowie. Osoby, które wezmą udział w edycji zimowej uzyskują awansem możliwość rezerwacji miejsca w edycji letniej.

Do dyspozycji gości będzie udostępniony Klub Artystyczny w DPT. Istnieje możliwość korzystania z Sali baletowej w DPT poza godzinami zajęć.

Zimowe warsztaty tańca współczesnego

Dodaj komentarz