• 2010-12-31

Męskie Granie w radiowej Trójce

1 stycznia 2011 roku o godz. 20.05 w radiowej Trójce rozpocznie się koncert Męskie Granie. Wystąpią Wojciech Waglewski i Voo Voo, Abradab, Fisz, Emade, Tworzywo, Pogodno. Po wielomiesięcznej trasie koncertowej po Polsce, wykonawcy koncertu odbiorą platynową płytę.

Męskie Granie

Męskie Granie

Męskie Granie to projekt artystyczny, którego celem było pokazanie siły twórczej tkwiącej w męskim spojrzeniu na muzykę i sztukę poprzez zderzenie silnych osobowości o niebywałym talencie.

Dotychczas do Męskiego Grania dołączyli: Pogodno, Tomasz Stańko, Mariusz Wilczyński, Leszek Możdżer, Michał Jacaszek, Jarosław Koziara, Kim Nowak (Fisz/Emade/Sobolewski), Nergal, Andrzej Smolik, Tomasz Sikora, DJ Eprom, Wojciech Waglewski, Abradab, Maciej Maleńczuk, Bajzel, Homosapiens, Mitch&Mitch, Oxy.Gen, Voo Voo, Kumka Olik, Tin Pan Alley.

Imponująca lista artystów zaangażowanych w Męskie Granie, to zasługa dyrektora artystycznego projektu Wojciecha Waglewskiego.

Zapraszając do współpracy muzyków i twórców sztuk wizualnych kierowaliśmy się tym, aby były to osobowości wyjątkowe, które nie boją się eksperymentów, a to właśnie są cechy potrzebne do tego, by tworzyć rzeczy wyjątkowe (mówi Waglewski)

Wyjątkowa trasa koncertowa, będąca ucztą nie tylko dla ucha, ale również dla oka, okazała się wielkim sukcesem – publiczność z entuzjazmem uczestniczyła w tym niezwykłym projekcie, łączącym muzykę i sztukę tworzone przez największe autorytety. 

Projekt 6 koncertów, które odbyły się w różnych miastach Polski, znalazł swój finał na dwupłytowym albumie, który uzyskał już status platynowej płyty!

1 stycznia 2011 roku.godz. 20.05
Polskie Radio Program III
Koncert Męskie Granie: Wojciech Waglewski i Voo Voo, Abradab, Fisz, Emade, Tworzywo, Pogodno
Wykonawcy koncertu odbiorą platynową płytę

Dodaj komentarz