• 2010-12-30

Andropauza w Ostrowskim Centrum Kultury

Dnia 21 stycznia 2011 roku o godzinie 20.00 w Ostrowskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl Andropauza w reżyserii Jana Jakuba Należytego.

Gwałtowny spadek testosteronu, osteoporoza, zmęczenie, depresja, przyrost wagi, bóle pleców, bezsenność… Andropauza to męska odmiana klimakterium. Kobieta w klimakterium to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza, to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Zwłaszcza, że kobiety i andropauzy mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć trzeba!

Pięciu nieznajomych spotyka się w sanatorium. Pięć odmiennych osobowości, pięć charakterów i pięć życiorysów. i jeden wspólny wróg – doktor Zus. Polska rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu. Historia, która każdemu może się zdarzyć. Opowiedziana prześmiesznymi dialogami piosenkami, których melodie rozpoznajemy po pierwszych dźwiękach. Wulkan dowcipu, kiedy bohaterowie idą na żywioł. i odrobina wzruszenia, kiedy wspominają młodość. Samo życie.

obsada: Bohdan Łazuka, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Jan Jakub Należyty. Głos – Zbigniew Wodecki.

21 stycznia 2011 r.,  godz.  20.00,
Duża Scena Ostrowskiego Centrum Kultury
ul. Wolności 2
Ostrów Wielkopolski

Dodaj komentarz