• 2010-12-15

Spotkanie z Artystą w Operze Śląskiej w Bytomiu

19 grudnia 2010 roku o godz. 17.00 w Sali Koncertowej im. Adama Didura Opery Śląskiej w Bytomiu odbędzie kolejna odsłona cyklu Spotkanie z Artystą, którego bohaterkami będą solistki Opery Śląskiej – Leokadia Duży i Joanna Kściuczyk-Jędrusik. Artystkom towarzyszyć będzie Halina Teliga (fortepian).

Spotkanie z Artystą - plakat

Spotkanie z Artystą - plakat

Podczas spotkań Artyści z humorem, elegancją i dużą swobodą, opowiedzą o sobie, swoim zawodzie, drodze do kariery, podróżach, życiu domowym, słowem o tym, co jest dla nich ważne na co dzień oraz co stanowi o ich sile i motcie życiowym. Warto ich poznać od kulis, bez charakteryzacji, zupełnie prywatnie. Każdego miesiąca Opera gości osoby niezwykle utalentowane, charyzmatyczne, pełne serdeczności, życzliwości i sympatii, które często w swoim życiu działają również na innych polach, nierzadko mają dwa zawody, ukończone studia na ciekawych kierunkach i mnóstwo wspaniałych doświadczeń związanych z artystycznym życiorysem.

Gospodarzem spotkań pod kryształowymi żyrandolami w Sali Koncertowej im. A. Didura jest Regina Gowarzewska.

Leokadia Duży i Joanna Ksciuczyk-Jędrusik, koncert operetkowo-musicalowy, fot. Tomasz Zakrzewski

Leokadia Duży i Joanna Ksciuczyk-Jędrusik, koncert operetkowo-musicalowy, fot. Tomasz Zakrzewski

19 grudnia2010 roku, godz. 17.00
Sala Koncertowa im. Adama Didura, Opera Śląska w Bytomiu
Spotkanie z Artystą, którego bohaterkami będą solistki Opery Śląskiej – Leokadia Duży i Joanna Kściuczyk-Jędrusik. Artystkom towarzyszyć będzie Halina Teliga (fortepian).

Dodaj komentarz