• 2010-12-14

Wieczór z filmami Władysława Ślesickiego

15 grudnia 2010 roku o godzinie 19.15 w kawiarni Wrzenie Świata w Warszawie odbędzie się wieczór z filmami Władysława Ślesickiego. Będzie to premiera kolejnego albumu Dvd z cyklu Polska Szkoła Dokumentu. W programie pokaz dwóch dokumentów Ślesickiego: Zanim opadną liście i Płyną tratwy, oraz spotkanie z jego operatorem, Bronisławem Baranieckim.

Wieczór poprowadzą: Tadeusz Sobolewski, redaktor serii Polska Szkoła Dokumentu i Mikołaj Jazdon, który jest redaktorem najnowszego albumu.

Dwupłytowe DVD Władysław Ślesicki jest trzynastą częścią serii Polska Szkoła Dokumentu. Wcześniej ukazały się w niej filmy Kieślowskiego, Karabasza, Drygasa, Marcela Łozińskiego, Munka, Piwowskiego, Wiszniewskiego, dokumentalistek: Gryczełowskiej, Halladin i Kamieńskiej, Bławuta, Zmarz-Koczanowicz, Pawła Łozińskiego, a także album pt. Czarna seria.

15 grudnia 2010r. godzina 19.15
kawiarnia Wrzenie Świata
ul. Gałczyńskiego 7
Warszawa

Wszystkich fanów dokumentu oczekujemy 15 grudnia o godzinie 19.15 w kawiarni WRZENIE ŚWIATA przy ul. Gałczyńskiego 7 (wejście od Nowego Światu 48). Wstęp jest wolny – zapraszamy!

Dodaj komentarz