W służbie kreatywności – wykład w Warszawie

9 grudnia 2010 roku o godzinie 19.00 w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie odbędzie się kolejny wykład z cyklu W służbie kreatywności. Kasia Korczak w wykładzie Nowy Jork? Byliśmy. Londyn? Zwiedziliśmy. Paryż? Już niemodny. Czas na Wschód! opowie o poszukiwaniu artystycznej inspiracji poza tradycyjnymi centrami sztuki. Po wystąpieniu odbędzie się dyskusja.

Kasia Korczak

Kasia Korczak

W służbie kreatywności to cykl wykładów organizowany przez Creative Hub Akademia, British Council oraz Instytut Teatralny. Podczas spotkań, wybitni twórcy oraz przedstawiciele branż kreatywnych dzielą się swoimi doświadczeniami.

Kasia Korczak to współzałożycielka kolektywu Slavs and Tatars, którego prace inspirowane są regionem pomiędzy dawnym Murem Berlińskim, a Wielkim Murem Chińskim. Kasia pracuje w Brukseli, a jej prace są wystawiane na całym świecie. Jeden z projektów Slavs and Tatars stanowi stałą ekspozycje w MoMA w Nowym Jorku. Prace kolektywu łączą grafikę, pop kulturę, legendy miejskie, własne doświadczenia oraz sztukę.

W służbie kreatywności - wykład

W służbie kreatywności - wykład

wykład W służbie kreatywności - Nowy Jork? Byliśmy. Londyn? Zwiedziliśmy. Paryż? Już niemodny. Czas na Wschód!, Kasia Korczak
9 grudnia 2010 roku o godzinie 19:00
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, ul. Jazdów 1

Dodaj komentarz