• 2010-12-03

Nabór na warsztaty z podstaw fotografii w Warszawie

Warszawska Szkoła Fotografii rozpoczyna nabór na dwumiesięczne warsztaty z podstaw fotografii.

Ciemnia w Warszawskiej Szkole Fotografii

Ciemnia w Warszawskiej Szkole Fotografii

Zajęcia są propozycją dla wszystkich miłośników fotografii, którzy są na początku swojej przygody z tą dziedziną sztuki, a chcieliby rozwijać się w tym kierunku pod okiem wybitnych artystów.

Podczas dwumiesięcznych intensywnych zajęć, uczestnicy nauczą się m. in. podstaw wybranych technik fotograficznych, pracy w studiu fotograficznym, fotoreportażu, krajobrazu, fotografii portretowej, ilustracyjnej czy kreacyjnej. Ponadto dowiedzą się jak poprawić wyniki swojej pracy podczas zajęć z cyfrowej edycji oraz jak profesjonalnie drukować zdjęcia w domowych warunkach. Warsztaty ruszają w styczniu 2011 i będą odbywać się w godzinach wieczornych – w poniedziałki oraz w dwa weekendy w godzinach porannych.

Zajęcia poprowadzą: Małgorzata Mikołajczyk, Maciej Szal, Maciej Skawiński, Michał Jeliński, Paweł Klesyk, Tomasz Płatek, Marta Zasępa oraz Dariusz Lewandowski.

Studio w Warszawskiej Szkole Fotografii

Studio w Warszawskiej Szkole Fotografii

Aby wziąć udział w zajęciach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora, zgłosić chęć uczestnictwa bezpośrednio w sekretariacie Warszawskiej Szkoły Fotografii, przy ul. Łazienkowskiej 14 lub pod numerem telefonu (22) 621-21-98.

Dodaj komentarz