L.U.C w Olsztynie razy dwa

16 lipca 2010 roku o godzinie 17.00 w olsztyńskim Amfiteatrze L.U.C zaprezentuje swój multimedialny projekt PLANETA L.U.C.

L.U.C

Kadr z klipu O energocyrkulacji i szczęściu

Raper Łukasz Rostkowski kryjący się za pseudonimem L.U.C – laureat tegorocznego Paszportu Polityki, wystąpi w Olsztynie po raz pierwszy. Jego manifest PLANET L.U.C to album składający się z książki, filmu, grafiki i muzyki. Do swojego projektu arysta zaprosił w ramach idei podaj dalej m.in. Urszulę Dudziak, hip-hopowców Fokusa i Rahima oraz mistrza beatboxu Zgasa.

Kadr z klipu O energocyrkulacji i szczęściu

Kadr z klipu O energocyrkulacji i szczęściu

Natomiast 23 lipca 2010 roku o godzinie 17.00 pod kopułą Planetarium zobaczyć będzie można pokaz wideoklipów organizowany przez Galerię Sztuki Współczesnej BWA w ramach festiwalu ILUSTRACJA PL 2010. W czasie trwania pokazu zaprezentowany zostanie między innymi klip L.U.Ca O energocyrkulacji i szczęściu. Zarówno utwór jak i sam klip opowiada o przekazywaniu pozytywnej energii, która raz wysłana powraca ze zdwojoną siłą. Samo powstanie klipu jest dobrą ilustracją filozofii podaj dalej, gdyż został zrobiony pro bono przez grupę grafików i animatorów ze studia PI, zainspirowanych animacjami Terrego Giliama z Latającego Cyrku Monthy Pytona.

Dodaj komentarz