• 2010-01-08

EkoFashion Weekend w Krakowie

22 stycznia 2010 roku o godz. 14.00 w nowym budynku Krakowskich Szkół Artystycznych rozpocznie się EkoFashion Weekend, którego punktem kulminacyjnym będzie tradycyjnie już pokaz Junk Fashion Show, na którym zaprezentowane zostaną ekologiczne kreacje z papieru oraz odbędzie się rozstrzygnięcie Konkursu na projekt Ekotorby.

Eko Fashion Weekend, fot. Paweł Kamiński

Eko Fashion Weekend, fot. Paweł Kamiński

W ramach projektu EkoFashion Weekend krakowska Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru organizuje Kreatywne Warsztaty Przerabiania Ubrań. Kreatywne, ponieważ nie polegają jedynie na skracaniu/przedłużaniu/odświeżaniu (niepotrzebne skreślić) starych ubrań, ale na zupełnie innym do nich podejściu. Mają tchnąć nowe życie w używane ubrania, uczynić je bardziej na czasie minimalnym kosztem. Warsztaty, ponieważ to uczestnicy mają się samodzielnie zająć przerabianiem, choć pod okiem fachowców, czyli wykładowców SAPU.

Punktem kulminacyjnym EkoFashion Weekend będzie Junk Fashion Show na którym studenci SAPU zaprezentują papierowe kreacje recyklingowe. To na nim zostaną także ogłoszone wyniki konkursu na projekt EkoTorby oraz wręczona nagroda w wysokości 2 tysięcy złotych. A wszystkiemu przyświeca jak zwykle jedna idea- ochrony środowiska naturalnego oraz powtórnego wykorzystywania śmieci.

Eko Fashion Weekend
22 stycznia – rozpoczęcie godz. 14.00
Krakowskie Szkoły Artystyczne
Junk Fashion Show
23 stycznia godz. 17.00
Nowohuckie Centrum Kultury

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR