• 2010-01-06

Funky Chicken b-day edition

9 stycznia 2010 roku o godzinie 20.00 w toruńskim klubie NRD na ul. Browarnej 6 rozpocznie się specjalna, 10 edycja imprezy z cyklu Funky Chicken połączona z pierwszymi urodzinami  projektu funkowej kury. Pierwsza impreza cyklu, który serwuje porcję tanecznej i energetycznej muzyki z dziedziny funk, soul, nu funk, disco, afrobeat, latin, groove, odbyła się właśnie 9 stycznia.

Funky Chicken 10 jest specjalną edycją urodzinową także z tego powodu, że na imprezie będzie świętować swoje urodziny czwórka uczestników, a mianowicie: 100dOBRY, Pestka Pe oraz Jacek Chmielewski i Lady Kasienia.

Gwiazdą wieczoru będzie jeden z najlepszych mc w Polsce czyli TeTris który nie raz tego wieczoru zaprezentuje freestyle, za gramofony odpowiedzialni będą Stosunkowodobry, Pestka Pe, Fun_Key, za instrumenty klawiszowe Jahu (Dubska, Paraliż Band), za akcje taneczno-bboyowe Szteite oraz Stylez Unity, foto gallery w Galerii Ego Is T przygotuje Jacek Chmielewski. Będzie można także zobaczyć wystawę plakatów z imprez, a wszystko zakończy się wielkim Jam Session gdzie uczestniczy imprezy i ludzie związani z projektem pojawią się na scenie klubu NRD.

TeTris, właściwie Adam Chrabin (ur. 21.04.1981), pochodzi z Siemiatycz gdzie w 1998 roku, w ramach Projektu Parter, rozpoczął swoją przygodę z rapem. Po przerwie, która trwała do 2001 roku, Tet powrócił aktywnie na podziemną scenę. Obecnie tworzy w ramach projektu WieszOCoChodzi, równocześnie udzielając się gościnnie w innych produkcjach. W 2004 roku wydał nielegalNaturalnie EP, który do dzisiaj cieszy się sporym zainteresowaniem i przez wielu jest uważany za jeden z najlepszych albumów polskiej podziemnej sceny hip-hopowej.

TeTris, dzięki swojej umiejętności składania rymów na wolno, jest również znany jako wybitny freestyle’owiec i właśnie w rej odsłonie pokaże się w Toruniu.

Klub NRD
Toruń,  ul. Browarna 6

Dodaj komentarz