• 2009-12-29

Top Design award 2010

Rozpoczęła się druga edycja konkursu TOP DESIGN awards. Konkurs kierowany jest do projektantów oraz producentów świadomych roli designu jako elementu integralnie związanego z biznesem. Wyróżnienie prestiżowym znakiem TOP DESIGN award stanowi potwierdzenie wybitnej jakości wzorniczej produktów, które w modelowy sposób odzwierciedlają normy współczesnego wzornictwa przemysłowego pod względem walorów estetycznych, innowacyjności, funkcjonalności i jakości wykonania.

Konkurs TOP DESIGN award, wystawa najlepszych wzorniczo produktów, spotkania z osobowościami światowego designu i przegląd inicjatyw studenckich – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie – organizatora  moodFORM i arena DESIGN, które odbędą się w dniach 27 – 30 maja 2010 roku, w Poznaniu.

arena DESIGN to wydarzenie designerskie, którego premierowa edycja w 2009 roku została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez szeroką publiczność, jak i środowisko projektantów. Ekspozycję odwiedziło ponad 20 tysięcy gości, zainteresowanych tematyką i zawodowo związanych z projektowaniem. Organizatorom udało się stworzyć platformę porozumienia i dialogu dla świata designu i biznesu, zaprezentować innowacyjne rozwiązania projektowe, przeanalizować bieżące trendy i zaangażować w inicjatywy designerskie lokalną społeczność.

Konsekwencją sukcesu arena DESIGN jest nowa inicjatywa dedykowana projektowaniu – Targi Designu moodFORM. Ideą projektu jest promocja doskonałego wzornictwa i wyróżnienie firm, których produkty charakteryzują się doskonałym designem. Produkty i realizacje zostaną zaprezentowane w ramach czterech stref tematycznych: at home, at work, outside oraz be free. Zobaczyć będzie można zarówno przedmioty związane z wyposażeniem wnętrz czy aranżacjami przestrzeni miejskiej, jak i sprzęty elektroniczne, maszyny oraz realizacje z zakresu website design i szeroko pojętej komunikacji wizualnej.

wydarzeń arena design i mood form, które zostaną w przyszłym roku zorganizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie

Dodaj komentarz