• 2009-12-14

MOMA w Warszawie

19 grudnia 2009 roku o godz. 19.00 na Scenie na Smolnej Domu Kultury Śródmieście w Warszawie wystąpi międzynarodowy duet wokalno-gitarowy MOMA, w składzie: Marta Koczkodaj (wokal) i Cesare Di Leo (gitara).

MOMA to powstały w 2009 roku międzynarodowy duet wokalno-gitarowy. Marta i Cesare – znani z wcześniejszej działalności scenicznej – połączyli siły i teraz raczą słuchaczy jazzującymi aranżacjami klasyków muzyki rozrywkowej.

Marta Koczkodaj – wokalistka oraz autorka tekstów piosenek. W latach 2007-2009 związana z Kabaretem Paralaksa. Obecnie na stałe współpracuje z Piotrem Bajusem, dla którego pisze piosenki. Tworzy także program Magazyn niejadka w TVP Info.

Cesare Di Leo – muzyk, kompozytor, jest absolwentem konserwatorium muzycznego A. Corelli we Włoszech, gdzie współpracował z wieloma wykonawcami. W Polsce tworzył między innymi dla TVP oraz na potrzeby filmów korporacyjnych. Wspierał muzycznie również Kabaret Paralaksa.

W ich repertuarze znajdują się między innymi swingujące wersje utworów takich, jak: Walking On Sunshine, Boogie Wonderland, I Was Born To Love You,  Niebo do wynajęcia oraz wiele innych zaskakujących aranżacji.

Dom Kultury Śródmieście w Warszawie
Scena na Smolnej

Dodaj komentarz