• 2009-10-22

20 lat Kabaretu OT.TO…

23 października br. na rynku pojawi się pierwszy wydany na DVD album Kabaretu OT.TO pt. Od Akordeonu do Zasmażki, który jest humorystycznym podsumowaniem dwudziestu lat pracy artystów. Nowy album to propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą na chwilę wrócić wspomnieniami do szalonych lat 90-tych i przypomnieć sobie największe przeboje kabaretu, nie bez powodu uważanego za ikonę tamtego okresu.

okladka-plyty-dvd-kabaretu-otto-od-akordeonu-do-zasmazki

Ci, którzy chcą zapoznać się z nowym, zaskakującym repertuarem grupy, też znajdą na płycie Od Akordeonu do Zasmażki coś dla siebie. Album ten to charakterystyczna dla Kabaretu OT.TO zabawa konwencjami, stylami muzycznymi – począwszy od tłumaczeń na języki europejskie polskich piosenek ludowych Szła dzieweczka czyli Eine Babe durch den Wald poprzez ostro rockowe klimaty Jak ja kocham cię do hiphopowych zajawek Droga pani sąsiadko i utworów w wersji unplugged Nie odjeżdżaj.

Ponadto na płycie pojawią się nowości Jak PiS z PO, czy Przebój – twój biust oraz niezwykle trafne i dowcipne obserwacje współczesności w skeczach Hip-hop a OT.TO oraz Recepta na przebój. Nie zabraknie też najlepszych fragmentów nieśmiertelnego Mini koncertu życzeń.

Materiał zgromadzony na DVD hołdujący mottu kabareciarzy Mów powoli, myśl szybko, śpiewaj głośno! to swoista podróż w czasie w towarzystwie artystów, którzy stworzyli nową jakość w historii polskiej rozrywki, a to wszystko ubrane w eksperymentalne formy muzyczno-słowne.

Dodaj komentarz