• 2009-08-06

Letnie Koncerty Radia Kraków

Do 30 sierpnia 2009 roku na dziedzińcu Radia Kraków w Krakowie potrwa cykl Letnie Koncerty. Koncerty organizowane są w każdą niedzielę sierpnia o godz. 12. W programie muzyka celtycka, klezmerska, latynoska oraz tango argentyńskie.

Letnie koncerty Radia Kraków

Letnie koncerty Radia Kraków

Niedzielne koncerty są okazją do spotkań nie tylko ze świetnymi wykonawcami, ale i różnymi obliczami muzyki – od klasyki, przez muzykę rozrywkową, piosenkę kabaretową, autorską, jazz aż po klimaty folkowe. To także wydarzenie muzyczne, które na stałe wpisało się w mapę wakacyjnych imprez Krakowa.

W sierpniu Nie tylko dla kobiet, to opowieść o wielu obliczach kobiety – tym lirycznym i poetyckim, ale też przewrotnym i pełnym przekory. O wielu obliczach kobiety opowiedzaja Dominika Barabas – młoda niezwykle utalentowana i obsypana nagrodami wokalistka (laureatka m.in. I miejsca na ostatnim Festiwalu Piosenki Studenckiej); Paulina Bisztyga- indywidualistka chodząca własnymi muzycznymi ścieżkami – tym razem w projekcie bałkańskim; Halina Kunicka – gwiazda polskiej piosenki, która cały czas zachwyca dojrzałą interpretacją, wrażliwą muzykalnością, klasą i kulturą muzyczną; formacja Trzy Dni Później, której trzon stanowią Joanna Piwowar, Marta Piwowar oraz Marta Groffik-Perchel – trzy żeńskie wokale charakteryzujące się niespotykanym współbrzmieniem oraz Agnieszka Chrzanowska- kompozytorka, piosenkarka, aktorka znana m.in. z Piwnicy Pod Baranami, laureatka licznych konkursów i nagród.

Program:

9 sierpnia – godz. 12.00 – Paulina Bisztyga
16 sierpnia – godz. 12.00 – Halina Kunicka
23 sierpnia – godz. 12.00 – Trzy Dni Później
30 sierpnia – godz. 12.00 – Agnieszka Chrzanowska

Dodaj komentarz