• 2009-05-30

Wykład zapowiadający najnowszy spektakl neTTheatre U.F.O. Spotykacz

1 czerwca 2009 roku o godzinie 19.00 w ACK UMCS Chatka Żaka w Lublinie odbędzie się wykład zapowiadający najnowszy spektakl neTTheatre U.F.O. Spotykacz. Spotkanie poprowadzi Paweł Passiniufo.

dsc_8843-mini

"U.F.O. Spotykacz", reż. Paweł Passini

Jaki teatr pokażemy Przybyszom? Co teatr europejski wie o bliskich spotkaniach? Dramaturgia lądowań. W jaki sposób zaprezentować się Obcym podczas wizyty na statku? Stanisławski, Czechow, Grotowski – metody pracy aktora wobec spotkania z obcym. Muzyka jako medium rozmowy z Obcymi. Muzyka transgalaktyczna – jak nas słychać stamtąd? Alien – aktor czy reżyser? Teatr, którego jeszcze nieznamy. Wybierzmy się na wspólny spacer w stronę horyzontu naszej niewiary/ Pawel Passini – neTTheatre Teatr w Sieci Powiązań

Paweł Passini jest absolwentem Wydziału Reżyserii warszawskiej Akademii Teatralnej. Jest stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz laureatem wielu prestiżowych nagród. Był nominowany do Paszportu Polityki w 2008 roku.Wspólnie z Stowarzyszeniem Teatralnym Chorea stworzył pierwszy w Europie teatr internetowy neTTheatre, którego obecna siedziba mieści się w Centrum Kultury w Lublinie.

Dodaj komentarz