• 2009-01-29

Teatr Groteska na Brit Awards 2009

18 lutego 2009 roku krakowski Teatr Groteska zaprezentuje Falko Show na Brit Awards 2009 w Londynie. Zaproszenie na galę tej imprezy jest dużym wyróżnieniem. Brit Awards to przyznawane corocznie nagrody brytyjskiego przemysłu fonograficznego, jedne z najważniejszych w całym muzycznym świecie. Niezwykła gala tej imponującej imprezy skupia każdego roku w Londynie kilkutysięczną publiczność, składającą się z największych przedstawicieli świata muzyki, producentów, menadżerów, ale przede wszystkim artystów z pierwszych stron gazet i list przebojów.

Krzysztof Falkowski i Elvis na Rynku Głównym w Krakowie

Krzysztof Falkowski i Elvis na Rynku Głównym w Krakowie

Odnaleziony na portalu YouTube filmik przedstawiający niespotykane marionetkowe show w wykonaniu jednego z aktorów Teatru Groteska, Krzysztofa Falkowskiego, tak zachwycił organizatorów gali, że bez wahania postanowili włączyć znane już wszystkim krakowianom i turystom, z letnich pokazów na Rynku Głównym, FalkoShow – Iluzja Marionetki do programu imprezy.

Wielkie postaci świata muzyki, takie jak Michael Jackson, Elton John, Tina Turner czy Phil Collins zaklęte w marionetki i wprowadzane w ruch przez aktora Teatru Groteska Krzysztofa Falkowskiego, po raz pierwszy będą miały szansę wystąpić przed swoimi oryginalnymi pierwowzorami.

Teatr Groteska
ul. Skarbowa 2, Kraków

Dodaj komentarz