• 2008-12-18

Arytmia w Space Gallery

Od 15 grudnia 2008 do 5 stycznia 2009 w Space Gallery w Krakowie odbędzie się wystawa Arytmia, będąca reprezentacją grafiki ośmiu absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Tytuł jest prowokacją i metaforą. W Arytmii główny koncept to promowanie różnorodności i świeżości spojrzenia na świat młodych ludzi. To również ekspozycja znakomitych prac dyplomowych, które są efektem pięcioletniego kształtowania postaw twórczych.

W wystawie biorą udział: Artur Blusiewicz, Magdalena Karwowska, Krzysztof Marciniak, Anna Mielniczek, Natalia Nowacka, Agnieszka Pasierska, Edyta Stajniak i Tomasz Winiarski. Połączyło ich wspólne przedsięwzięcie, które pozwoli rozwijać ich dalsze doświadczenia na rynku sztuki.

Edyta Stajniak

Edyta Stajniak

Są świetni. Każdy w swoim indywidualnym stylu, każdy w swoim oryginalnym, niepowtarzalnym języku wypowiedzi plastycznej. Ich prace charakteryzuje zdecydowanie, konkretny, celny wybór środków artystycznych, razem cieszą oko różnorodnością.  Są wyraźnym znakiem naszych czasów, lecz nie ulegają przelotnym modom czy krótkotrwałym trendom.

Galeria Sztuki Współczesnej Space Gallery
ul. Floriańska 13, Kraków

Dodaj komentarz