Festiwal WUJek w Fabryce Trzciny

22 listopada 2008 r. w warszawskiej Fabryce Trzciny rozpocznie się Festiwal WUJek. W programie: 22 listopada 2008 r. – koncerty Moddi, Andre Karp, SunSay. 23 listopada – koncerty Levity, Trifonidis Orchestra. Wejście od godziny 20.00.

Ideą Festiwalu WUJek od samego początku było prezentowanie najciekawszych offowych formacji muzycznych ze stolicy, zarówno jazzowych jak i etnicznych czy też alt-rockowych. W tym roku formuła imprezy została rozszerzona – poza znakomitymi reprezentantami warszawskiej sceny off-jazzowej (Levity i Trifonidis Orchestra) pojawią się również artyści zagraniczni. Na scenie Fabryki Trzciny zaprezentują się różnorodni wykonawcy posiadający własną wizję tworzenia piosenek. Każdy z nich pochodzi z innej części Europy (Norwegia, Białoruś, Ukraina), które są nam jednak bliskie, zarówno duchowo jak i geograficznie. Okazuje się, że słowiańską melancholię można odnaleźć w śpiewie Norwega a nowoczesne, europejskie brzmienie w muzyce formacji z Ukrainy.

22 listopada o godzinie 19.00 rozpocznie sie wernisaż pod tytułem Spójrz na sztukę ODNOWA. W Galerii Fabryki Trzciny młoda artystyczna grupa ODNOWA zaprezentuje swoje prace z dziedziny fotografii, grafiki, malarstwa, filmu i instalacji, łącząc niepowtarzalny, postindustrialny klimat Fabryki ze swoją artystyczną wizją. Wystawa będzie czynna podczas festiwalu WUJek Sąsiedzi.

ODNOWA

ODNOWA

Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny
ul. Otwocka 14
03-759 Warszawa

Dodaj komentarz